Відгуки про компанію Модний одяг для мене і крихітки
- Валерия Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Летний костюм на мальчика на высшем уровне. И цены не кусаются! Спасибо большое!😄
- Світлана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказ сделала в пятницу, а в понедельник уже получила посылку. Очень быстро и оперативно. Вещи шикарные, цвета яркие, как на фото. Все размеры актуальные. Дочь в восторге и я тоже. Рекомендую.
- Лилия П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
спасибо за оперативность и отличный товар! очень благодарна!
- Ольга Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дар'я Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андріана Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Курточка супер! Розмір підійшов ідеально! Консультант допоміг підібрати дуже гарну модель, вийшло навіть краще ніж я думала! Дуже дякую!☺️
- Віталій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все отлично
- Ольга Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга
Спасибо большое за прекрасный товар. Очень хорошее качество. Консультант внимательный . Ооочень быстрая доставка. Приятно сотрудничать с вами.👍👍👍👍👍👍👍👍
- Ольга
- ТОЛІК і.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила Лляну Сорочку Вишиванку чоловічу Для Пари р. 54, жовто-синій візерунок. Оперативно зв'язалися, дівчина Ольга дуже ввічлива, з'ясували всі нюанси з доставки та оплати. Сорочка прийшла вчасно, якісно запакована. Товар дуже якісний: розмір, колір тканини, вишивка повністю відповідають тим, що заявлені; тонка, добре вироблена тканина, акуратна красива вишивка, акуратні шви. Під вишивкою зі зворотної сторони підкладений папір (певно, для збереження товарного вигляду узору до продажу), тому я б радила перед першим вдяганням трохи випрати сорочку - папір повністю зникає і вишивка стає м'якішою. Чоловіку сорочка дуже сподобалася! Будемо ще замовляти у цього продавця!
- Коментар продавця
Будем очень рады Вашим новым заказам! Спасибо огромное за такой развернутый и информативный отзыв!!!
- Коментар продавця
- Евгения К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Быстро связались по вайбер, уточнили размеры, на следующий день пришли кепка и панама, все по размеру подошло. Спасибо!!